Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. 28 września dzieci z grupy Pszczółki pod nadzorem osób dorosłych i przy ich pomocy uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę. Dzieci „uzbrojone” w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Śmieci nie brakowało! Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i starały się jak najdokładniej wykonać swoje zadanie.
Poprzez udział w akcji rozwijamy w dzieciach potrzebę dbania o przyrodę po to, aby mogły korzystać z jej uroków.

KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW I ZAMIESZCZANIE ICH NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BEZ ZGODY DYREKTORA PRZEDSZKOLA W BOJANOWIE JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością – kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170