Kadra przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie

kadraW naszym Przedszkolu pracują wykształceni, wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele. Są to odpowiednio przygotowani i kreatywni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi, w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz rozbudzania ciekawości poznawczej.

W podejmowanych działaniach nauczyciele stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich harmonijny rozwój i bezpieczeństwo. Wspomaganie rozwoju na tym etapie edukacji odbywa się w miłej i serdecznej atmosferze.

W swojej pracy wdrażają aktywnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.

Biorą aktywny udział w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych.

Dyrektor przedszkola przyjmuje interesantów w każdy  poniedziałek i środę w godz. od 8.00 do 12.00.

• Agnieszka Sikora

Przedszkole im. Misia Uszatka w Bojanowie

Oddział przedszkolny na ul. Drzymały

Oddział przedszkolny Gościejewice