Witamy na blogu przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie

Tutaj znajdziesz bieżące informacje dla rodziców

Ogłoszenie

UWAGA !!! Informujemy, że od dnia 12.03.2018 r. przedszkole będzie funkcjonować w godzinach 6.30 – 16.30. Budynek będzie ogrzewany w inny sposób.  (Prosimy aby każde dziecko miało w szatni dodatkową...

Awaria ogrzewania

UWAGA !!! W związku z awarią pieca C.O. dyrektor Przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie zwraca się z prośbą do rodziców w miarę możliwości o pozostawienie dzieci w domu do dnia 09.03.2018r. Dzieci, które będą w tym czasie uczęszczać do przedszkola prosimy o...

Zapisy do przedszkola

Dyrektor Przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie ogłasza rekrutację do Przedszkola na rok szkolny 2018/2019, która obejmuje dzieci 3-4-5-6 letnie. Zgłoszenia odbywają się w Przedszkolu w Bojanowie w dniach 01.03.2018 – 15.03.2018 w godzinach 8 °° - 15...

Dni Otwarte

DNI OTWARTE Przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie zaprasza dzieci  wraz z rodzicami na DNI OTWARTE, które odbędą się 26, 27 i 28 lutego 2018 roku w godz. 9.30-10.30 dzieci 3,4,5 letnie przy ul. Dąbrowskiego 10, dzieci 4 i 5 letnie oddział 5-cio i 9-cio godzinny...

Propozycje zabaw logopedycznych

Ćwiczenia aparatu artykulacyjnego: - Dotykamy palcem lub zimną łyżeczką podniebienia tuż za górnymi zębami, nazywając je „zaczarowanym miejscem”, „parkingiem” „sufitem” itp.. w którym język powinien przebywać, gdy mamy zamkniętą buzię. -  Zlizywanie nutelli, dżemu...

Zanim dziecko pójdzie do przedszkola.

Pierwsze dni w przedszkolu wiążą się zwykle z zachwianiem poczucia bezpieczeństwa. Dziecko boi się nie tylko tego co go spotka, ale przede wszystkim tego, że mama nie wróci. Dlatego dobrze jest przez pierwsze dni zabierać dziecko nieco wcześniej, jeśli to możliwe - po...

Propozycje bajek terapeutycznych -Antek Odkrywca

W związku z prowadzonymi w Przedszkolu badaniami przez panią Justynę Walkowiak zamieszczamy ponizej propozycje bajek tarapeutycznych przesłanych przez przeprowadzającą badania Antek Odkrywca Antek był pogodnym chłopcem. Uwielbiał się bawić w odkrywcę, a atrybuty...

Propozycje bajek terapeutycznych -Franek i Marynarz Mysiobrody

W związku z prowadzonymi w Przedszkolu badaniami przez panią Justynę Walkowiak zamieszczamy ponizej propozycje bajek tarapeutycznych przesłanych przez przeprowadzającą badania Franek i Marynarz Mysiobrody Mały Franciszek był uroczym króliczkiem i uwielbiał podróże....

Propozycje bajek terapeutycznych – Myszka Tosia

W związku z prowadzonymi w Przedszkolu badaniami przez panią Justynę Walkowiak zamieszczamy ponizej propozycje bajek tarapeutycznych przesłanych przez przeprowadzającą badania Myszka Tosia W małym domku w Królestwie Kwiatów mieszkała Myszka Tosia. Bardzo lubiła ogród,...

Przedszkole

Przedszkole im. Misia Uszatka w Bojanowie

Oddział przedszkolny na ul. Drzymały

Oddział przedszkolny Gościejewice

Lata pracy potwierdzały coraz oczywiściej, że dzieci zasługują na szacunek, zaufanie i życzliwość, że miło z nimi w pogodnej atmosferze łagodnych odczuwań, wesołego śmiechu, rześkich pierwszych wysiłków i zdziwień, czystych, jasnych, kochanych radości, że praca raźna, owocna i piękna. Janusz Korczak