Witamy na blogu grupy Biedronki

Tutaj znajdziesz bieżące informacje z życia naszej grupy Biedronki

biedronki1
Wychowawcą grupy jest Anna Busza-Noińska

Nazywamy się Biedronki i jest nas 22. Nawiązaliśmy ze sobą świetny kontakt, uwielbiamy przebywać w swoim towarzystwie. Lubimy spacerować po okolicy i bawić się na placu zabaw. Dlatego, gdy sprzyjają warunki atmosferyczne, wychodzimy na świeże powietrze. Jesteśmy dla siebie mili, szanujemy swoją pracę, uczymy się współdziałać w grupie i dokonywać wyborów. Chętnie poznajemy nowe zabawy, uczymy się piosenek i wierszy. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał nam radość, a na naszych twarzach był zawsze widoczny uśmiech.

Sprintem do maratonu

W bieżącym roku szkolnym, po raz pierwszy dzieci z naszego przedszkola włączyły do organizacji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków. Maraton ten zorganizowany został już po raz IVprzez redakcję  czasopisma dla nauczycieli „Bliżej przedszkola”. Dzieci z grupy...

Spotkanie z zajączkiem

Na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi do dzieci z gr. Stokrotki, Biedronki i Pszczółki przybył Zajączek. Dzieci czekały na niego z wielką niecierpliwością. Były wspólne zabawy ruchowe oraz tańce. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał od gościa mały...

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22.01.2018 r.dzieci z grupy " Biedronki " zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować za ich miłość, dobroć i cierpliwość. "Dzisiaj w naszym przedszkolu jest wyjątkowa uroczystość z okazji Waszego święta", tymi słowami...

Przedszkole

Przedszkole im. Misia Uszatka w Bojanowie

Oddział przedszkolny na ul. Drzymały

Oddział przedszkolny Gościejewice

Lata pracy potwierdzały coraz oczywiściej, że dzieci zasługują na szacunek, zaufanie i życzliwość, że miło z nimi w pogodnej atmosferze łagodnych odczuwań, wesołego śmiechu, rześkich pierwszych wysiłków i zdziwień, czystych, jasnych, kochanych radości, że praca raźna, owocna i piękna. Janusz Korczak