W naszym przedszkolu dbamy o to aby jadłospisy przedszkolne były urozmaicone. Od października rozpoczynamy comiesięczne DNI ZDROWEGO ŚNIADANIA. Raz w miesiącu przedszkolacy samodzielnie przygotowują dla siebie kanapki na śniadanie. Dzieci bardzo lubią ten dzień. Poprzez nasze działanie zachęcamy dzieci do jedzenia wędlin, warzyw i nabiału oraz doskonalimy samodzielność. Śniadanie przygotowane samodzielnie smakuje jeszcze lepiej,a proponowane produkty na kanapkach znikają w mgnieniu oka.

KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW I ZAMIESZCZANIE ICH NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BEZ ZGODY DYREKTORA PRZEDSZKOLA W BOJANOWIE JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością – kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170