OGŁOSZENIE !!!

Dyrektor Przedszkola w Bojanowie oraz wychowawczynie oddziałów zapraszają rodziców na Zebrania Organizacyjne, które odbędą się w następujących terminach:

- Grupa MOTYLKI w Gościejewicach  - 1 września ( wtorek)

-Grupa STOKROTKI ul. Drzymały – 2 września ( środa) o godz. 16.00

-Grupa BIEDRONKI ul. Drzymały – 3 września  (czwartek) o godz. 16.00

-Grupy ŻABKI, KRASNALE i PUCHATKI ul. Dąbrowskiego – 4 września ( piątek) o godz. 16.30

Dzień kobiet w przedszkolu

8 marca dzieci z grupy Żabki, Krasnale i Puchatki świętowały Dzień Kobiet.

Dla koleżanek w przedszkolu w tym dniu warto być miłym i uprzejmym i przeprosić za ewentualne złośliwości, uśmiechać się do Pani jak najpromienniej przez cały dzień i postarać się jak najmniej psocić i dokuczać,być życzliwym dla wszystkich znanych i spotykanych w tym dniu kobiet i małych kobietek . Mali mężczyźni z naszego przedszkola obdarowali Panie i koleżanki upominkami.