OGŁOSZENIE !!!

Gmina Bojanowo zgłosiła plac przy bojanowskim przedszkolu (ul. Dąbrowskiego 10) w Konkursie „Podwórko NIVEA”. 
Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację. W ramach akcji powstanie 40 Podwórek NIVEA w miejscach z największą liczbą głosów.
Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. 
Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.
Głosować będzie można od 5 maja. Zachęcamy do udziału!

Dzień kobiet w przedszkolu

                           8 marca dzieci z grupy Żabki, Krasnale i Puchatki świętowały Dzień Kobiet.

Dla koleżanek w przedszkolu w tym dniu warto być miłym i uprzejmym i przeprosić za ewentualne złośliwości, uśmiechać się do Pani jak najpromienniej przez cały dzień i postarać się jak najmniej psocić i dokuczać,być życzliwym dla wszystkich znanych i spotykanych w tym dniu kobiet i małych kobietek . Mali mężczyźni z naszego przedszkola obdarowali Panie i koleżanki upominkami.